محل تبلیغات شما

سلام به همه دانش آموزای عزیز کنکوری. من میرطاهر هستم و یکبار دیگه در خدمت شماهستم تا اینبار با هم ببینیم که درس دین و زندگی رو چطور باید بخونیم. کتاب کمک درسی بخریم براش؟ کلاس بریم؟ یا میشه خودمون بخونیم و نتیجه بگیریم؟

راستشو بخواید من خودم این درس رو در کنکور 96 درصد زدم. یعنی فقط یک سوال رو نزدم چون شک داشتم. در حالی که نه کلاس رفتم و نه استاد خاصی داشتم. امروز می خوام از راز درس خوندن خودم براتون پرده برداری کنم.

من کلا درس های عمومیم خوب بود. یعنی خیلی خوب بود. عربی رو 87 درصد زدم . زبان 75 و ادبیات 64 درصد. اما بگم براتون از دین و زندگی . به نظرم اگر اینجوری برای کنکور بخونیم بتونیم حتی 100 درصد بزنیم.

شرو کنید به خوندن اولین کتاب درسیتون. نکته های مهم رو علامت بزنید. خط بکشید یا هرچیز دیگه. کتاب دوم و سوم هم به همین ترتیب. حالا بیاید و از کتاب اول شروع کنید . به هر مطلبی که رسیدید و احساس کردید آشناست و مثلا قبلا مطلب مرتبط یا مشابه با اون رو در کتاب دوم یا سوم خوندید، همونجا صبر کنید و بردی اون قسمت از اون کتاب رو هم بخونید. اگر بتونید کنارش یادداشت کنید که چه بهتر.

به همین ترتیب جلو برید و هر سه کتاب رو همینطوری مطالعه کنید. این فرایند را چندین بار تکرا کنید. در طول مدتی که برای کنکور درس می خوانید، دین و زندگی را به این شیوه بخوانید. چون تنها درسی هست که مطالب حفظی آن به شدن به هم مرتبط هستند. 

با این شیوه مطمئن باشید می توانید در کنکور بهترین نتیجه را برای این درس به دست آورید.

زیست شناسی کنکور را چطور باید بخوانیم؟

روش یادگیری بهتر دروس برای کنکور

چطور 18 کتاب را یکساله تمام کنیم؟

رو ,درس ,کتاب ,دین ,زندگی ,درصد ,و زندگی ,دین و ,درصد زدم ,درس دین ,خوب بود

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات و بازاریابی دانستنی های زیبا از ساعت مچی بیت کویین رایگان.روبات تلگرام.تضمینی